عملکرد ما - 3ddreams
شرکت پیشرو فن آوران کارنوجم در نظر دارد با سرمایه گذاری بر روی تیم تحقیق و توسعه کیفیت و دقت دستگاه های خود را افزایش داده و به سطح رقبای طراز اول دنیا برسد.
عملکرد ما
14093
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14093,theme-bridge,bridge-core-1.0.6,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
 

عملکرد ما

شرکت ما

شرکت پیشرو فناوران کارنوجم در سال 1385 فعالیت های تحقیقاتی خود را آغاز نمود. در سال 1386 موفق به اختراع یک پرینتر سه بعدی به روش نوین SIS در ایران گردید که در سال 1387 اولین نمونه آن ساخته شده و ثبت اختراع گردید. در ادامه این شرکت اقدام به طراحی و تولید ماشین آلات سفارشی نمود که از جمله میتوان به دستگاه تست دینام و ابداع یک روش نوین در دستگاه برش لوله برای خطوط تولید نام برد که این دستگاه لوله بر اتوماتیک در نوع خود از بسیاری لحاظ منحصر به فرد میباشد. شرکت پیشرو فن آوران کارنوجم، از سال 1391 فعالیت خود را برای ساخت پرینترهای سه بعدی به روش FDM و DLP توسعه داد و با تولید سری جدید دستگاه های خود در حال رقابت با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا میباشد.

حوزه تخصصی:

به دلیل تقاضا و نیاز بازار، این شرکت عمده فعالیت خود را به تولید پرینترهای سه بعدی به روش DLP برای صنعت طلا و جواهرسازی اختصاص داده است.

خط مشی:

شرکت پیشرو فن آوران کارنوجم در نظر دارد با سرمایه گذاری بر روی تیم تحقیق و توسعه کیفیت و دقت دستگاه های خود را افزایش داده و به سطح رقبای طراز اول دنیا برسد. همچنین این شرکت قصد دارد با تولید مواد مصرفی مورد نیاز برای کار با این نوع دستگاه ها، مصرف کنندگان را بی نیاز از کالای وارداتی نماید. از طرفی دیگر صنعت طلا و جواهر علاوه بر دستگاه پرینتر سه بعدی نیاز به سایر ماشین آلات دارد که این شرکت جهت تولید انواع این ماشین آلات فعالیت های تحقیقاتی خود را آغاز کرده است. از جمله این ماشین آلات میتوان لیزرهای جوش، برش و حکاکی را نام برد. از صنایع دیگری که نیاز مبرمی به پرینترهای سه بعدی دارند، میتوان به دندان سازی و خودرو اشاره کرد که شرکت با این صنایع نیز همکاری دارد.

اهداف:

در حال حاضر دو صنف طلا سازی و دندان سازی و خودرو جزو عمده متقاضیان دستگاه پرینتر سه بعدی میباشد که شرکت قصد دارد با ارتقا دستگاه های موجود و تولید سایر دستگاه ها و مواد مصرفی نیاز بازار را برطرف کند و وابستگی کشور را به تولیدکنندگان خارجی کاهش دهد و از سوی دیگر با تولید و توسعه دستگاه های با کیفیت به بازارهای خارجی ورود نماید.