درباره شرکت ما - 3ddreams
شرکت پیشرو فناوران کارنوجم در سال 1385 فعالیت های تحقیقاتی خود را آغاز نمود. در سال 1386 موفق به اختراع یک پرینتر سه بعدی به روش نوین SIS در ایران گردید
پیشرو فناوران کارنوجم
13383
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,theme-bridge,bridge-core-1.0.6,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
 

درباره شرکت ما

پیشرو فناوران کارنوجم

تولید کننده انواع پرینتر های سه بعدی

 • معرفی شرکت:

شرکت پیشرو فناوران کارنوجم در سال 1385 فعالیت های تحقیقاتی خود را آغاز نمود. در سال 1386 موفق به اختراع یک پرینتر سه بعدی به روش نوین SIS در ایران گردید که در سال 1387 اولین نمونه آن ساخته شده و ثبت اختراع گردید. در ادامه این شرکت اقدام به طراحی و تولید ماشین آلات سفارشی نمود که از جمله میتوان به دستگاه تست دینام و ابداع یک روش نوین در دستگاه برش لوله برای خطوط تولید نام برد که این دستگاه لوله بر اتوماتیک در نوع خود از بسیاری لحاظ منحصر به فرد میباشد. شرکت پیشرو فن آوران کارنوجم، از سال 1391 فعالیت خود را برای ساخت پرینترهای سه بعدی به روش FDM و DLP توسعه داد و با تولید سری جدید دستگاه های خود در حال رقابت با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا میباشد.

تحقیق0%
طراحی0%
ساخت و تولید0%
توسعه و تولید0%

داستان ما

 • تحقیق

  شرکت پیشرو فناوران کارنوجم در سال 1385 فعالیت های تحقیقاتی خود را آغاز نمود.

 • طراحی

  در سال 1386 موفق به اختراع یک پرینتر سه بعدی به روش نوین SIS در ایران گردید.

 • ساخت و ثبت

  در سال 1387 اولین نمونه پرینتر سه بعدی به روش نوین SIS ساخته شده و ثبت اختراع گردید.

 • طراحی و تولید

  شرکت اقدام به طراحی و تولید ماشین آلات سفارشی نمود که از جمله میتوان به دستگاه تست دینام و ابداع یک روش نوین در دستگاه برش لوله برای خطوط تولید نام برد که این دستگاه لوله بر اتوماتیک در نوع خود از بسیاری لحاظ منحصر به فرد میباشد.

 • توسعه و تولید

  از سال 1391 فعالیت خود را برای ساخت پرینترهای سه بعدی به روش FDM و DLP توسعه داد و با تولید سری جدید دستگاه های خود در حال رقابت با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا میباشد.