نمایشگاه بین‌المللی کیف و کفش در ایران مال - 3ddreams
15954
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15954,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-1.0.6,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
نمایشگاه بین‌المللی کیف و کفش

نمایشگاه بین‌المللی کیف و کفش در ایران مال

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، نمایشگاه تخصصی بین‌المللی کیف و کفش ، کالای ورزشی و مواد اولیه در روز سه شنبه ۵ شهریور افتتاح شد و تا روز جمعه ۸ شهریور ادامه داشت.

نمایشگاه بین‌المللی کیف و کفش

در این نمایشگاه شرکت دانش بنیان کارنوجم تولید کننده انواع ماشین آلات و پرینترهای سه بعدی حضور داشت و در غرفه خود انواع دستگاه های پرینتر سه بعدی و مدل های سه بعدی را به نمایش گذاشت. شرکت کارنوجم با ارائه خدمات پرینت سه بعدی با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان به تمامی تولید کنندگان در صنعت کفش، باعث گشته تا دیگر نیازی به تامین مواردی چون ماکت زیره کفش از چین و ترکیه نباشد و قدمی دیگر در خودکفایی ایران برداشته شود. ارائه انواع ماکت های زیره کفش و نیز نمونه کفش نهایی سه بعدی با بهترین کیفیت و ظریف ترین جزئیات سبب شد تا این شرکت جزو غرفه های برتر نمایشگاه گردید و با استقبال جناب آقای “جمشید تقی‌زاده” معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان و جناب آقای “علیرضا اژدرکش” رئیس اتحادیه  تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم ورزشی رو به رو شد.

بدون نظر

ارسال دیدگاه